Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V02L15JG8
72V02L15JG8
72V02L15JG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V02L15JG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V02L15JG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 32PLCC
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V02L15JG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO ASYNCH 1KX9 15NS 32PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15544 pcs Podatkovni list IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (14x11.46) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-LCC (J-Lead)
Druga imena IDT72V02L15JG8
IDT72V02L15JG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 9K (1K x 9) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Asynchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 40MHz Tok - Supply (Max) 60mA