Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V03L15JG8
72V03L15JG8
72V03L15JG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V03L15JG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V03L15JG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V03L15JG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ASYNCH 2048X9 15NS 32-PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10492 pcs Podatkovni list IDT72V01-06IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC (14x11.46) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave No
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-LCC (J-Lead)
Druga imena IDT72V03L15JG8
IDT72V03L15JG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 18K (2K x 9) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Asynchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 40MHz Tok - Supply (Max) 60mA