Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V201L15PFI8
72V201L15PFI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V201L15PFI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V201L15PFI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 256X9 15NS 32-TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4718 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V201L15PFI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 4718 pcs Podatkovni list IDT72V2x1IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-TQFP (7x7) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-LQFP
Druga imena IDT72V201L15PFI8
IDT72V201L15PFI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Depth, Width Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz
Tok - Supply (Max) 20mA Bus Directional Uni-Directional