Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V215L10TFG8
72V215L10TFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V215L10TFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V215L10TFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 512X18 10NS 64STQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 72V215L10TFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 512X18 10NS 64STQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8432 pcs Podatkovni list 72V2x5IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-LQFP
Druga imena IDT72V215L10TFG8
IDT72V215L10TFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 9K (512 x 18) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT Yes Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 100MHz Tok - Supply (Max) 30mA