Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V251L15JGI8
72V251L15JGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V251L15JGI8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V251L15JGI8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32PLCC
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V251L15JGI8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 4096X18 15NS 32PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6013 pcs Podatkovni list IDT72V2x1
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 32-PLCC Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 32-LCC (J-Lead)
Druga imena IDT72V251L15JGI8
IDT72V251L15JGI8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 72K (8K x 9) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz Tok - Supply (Max) 20mA