Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3611L15PQF
72V3611L15PQF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3611L15PQF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3611L15PQF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 64X36 15NS 132QFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5867 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V3611L15PQF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5867 pcs Podatkovni list IDT72V3611
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 132-PQFP (24.13x24.13) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tray Paket / primer 132-BQFP Bumpered
Druga imena IDT72V3611L15PQF
IDT72V3611L15PQF-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT No
Vrsta razširitve Width Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz