Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3642L10PFG8
72V3642L10PFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3642L10PFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3642L10PFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V3642L10PFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO 1MX72 10NS 120QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3243 pcs Podatkovni list IDT72V3622/32/42
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 120-TQFP (14x14) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 120-LQFP
Druga imena IDT72V3642L10PFG8
IDT72V3642L10PFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 72k (1k x 36 x 2) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT Yes Vrsta razširitve Width
Hitrost prenosa podatkov 100MHz Tok - Supply (Max) 400mA