Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3650L6PFG8
72V3650L6PFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3650L6PFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3650L6PFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SS 2048X36 6NS 128-TQFP
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela 72V3650L6PFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SS 2048X36 6NS 128-TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2998 pcs Podatkovni list 72V36x0IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.15V ~ 3.45V
Paket naprave za dobavitelja 128-TQFP (14x20) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 128-LQFP
Druga imena IDT72V3650L6PFG8
IDT72V3650L6PFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 72K (2K x 36) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT Yes Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 166MHz Tok - Supply (Max) 40mA