Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V3656L10PFI
72V3656L10PFI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V3656L10PFI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V3656L10PFI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SYNC FIFO 4096X36 10NS 128QFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4511 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 72V3656L10PFI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 4511 pcs Podatkovni list IDT72V3656/66/76
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.15V ~ 3.45V
Paket naprave za dobavitelja 128-TQFP (14x20) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti Yes Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tray Paket / primer 128-LQFP
Druga imena IDT72V3656L10PFI
IDT72V3656L10PFI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Funkcija Synchronous Podpora FWFT Yes
Vrsta razširitve - Hitrost prenosa podatkov 100MHz