Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Logic - vrste FIFO pomnilnika > 72V841L15PFG8
72V841L15PFG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 72V841L15PFG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 72V841L15PFG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP
(v ameriških dolarjih)
750 pcs
Product parameter
številka dela 72V841L15PFG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC FIFO SYNC 2048X18 15NS 64QFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3488 pcs Podatkovni list IDT72V8x1
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3V ~ 3.6V
Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (14x14) Serija 72V
Ponovno prenašanje zmogljivosti No Podpira programabilne zastave Yes
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-LQFP
Druga imena IDT72V841L15PFG8
IDT72V841L15PFG8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost pomnilnika 72K (4K x 9 x 2) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcija Synchronous
Podpora FWFT No Vrsta razširitve Depth, Width
Hitrost prenosa podatkov 66.7MHz Tok - Supply (Max) 40mA