844002AG-01LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 844002AG-01LF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 844002AG-01LF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP
(v ameriških dolarjih)
74 pcs
Product parameter
številka dela 844002AG-01LF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SYNTHESIZER 2LVDS 20-TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6890 pcs Podatkovni list ICS844002-01
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.465 V
Tip Frequency Synthesizer Paket naprave za dobavitelja 20-TSSOP
Serija FemtoClock® Razmerje - Vhod: Izhod 2:2
Pakiranje Tube Paket / primer 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes with Bypass Izhod LVDS
Druga imena ICS844002AG-01LF
ICS844002AG-01LF-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vnos Clock, Crystal
Frekvenca - maks 170MHz Razdelilnik / množitelj Yes/No