844031BGI-01LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 844031BGI-01LF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 844031BGI-01LF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela 844031BGI-01LF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC CLK GEN ETHERNET 8TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4165 pcs Podatkovni list ICS844031I-01
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.375 V ~ 3.465 V
Tip Clock Generator Paket naprave za dobavitelja 8-TSSOP
Serija FemtoClock® Razmerje - Vhod: Izhod 1:1
Pakiranje Tube Paket / primer 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PLL Yes Izhod LVDS
Druga imena 800-3347-5
844031BGI-01LF-ND
ICS844031BGI-01LF
ICS844031BGI-01LF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Vnos Crystal Frekvenca - maks 340MHz