844N255AKILF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 844N255AKILF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 844N255AKILF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
260 pcs520 pcs1040 pcs
Product parameter
številka dela 844N255AKILF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SYNTHESIZER LVPECL 48VFQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 12459 pcs Podatkovni list ICS844N255AKILF(T)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V
Paket naprave za dobavitelja 48-QFN (7x7) Serija FemtoClock® NG
Razmerje - Vhod: Izhod 2:6 Pakiranje Tray
Paket / primer 48-VFQFN Exposed Pad PLL Yes
Izhod LVDS Druga imena 800-3242
844N255AKILF-ND
ICS844N255AKILF
ICS844N255AKILF-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vnos LVCMOS, LVTTL, Crystal Frekvenca - maks 156.25MHz
Razdelilnik / množitelj Yes/No Diferencial - Vhod: Izhod No/Yes
Podobni izdelki
844S0258BK-07LFT Image
 RFQ
844A Image
  • del #:844A