8N3SV76EC-0100CDI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8N3SV76EC-0100CDI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8N3SV76EC-0100CDI
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC
Product parameter
številka dela 8N3SV76EC-0100CDI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6462 pcs Podatkovni list FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N3SV76IDT8N3SV76
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tip VCXO Paket naprave za dobavitelja 6-CLCC (7x5)
Serija FemtoClock® NG Pakiranje Tray
Paket / primer 6-CLCC Druga imena IDT8N3SV76EC-0100CDI
IDT8N3SV76EC-0100CDI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 100MHz natančen opis VCXO IC 100MHz 6-CLCC (7x5)
Trenutni - dobava 130mA Count -