8N4DV85EC-0141CDI
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 8N4DV85EC-0141CDI z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 8N4DV85EC-0141CDI
Product parameter
številka dela 8N4DV85EC-0141CDI Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC OSC VCXO DUAL FREQ 6-CLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4987 pcs Podatkovni list FemtoClock® NG Ordering GuideIDT8N4DV85
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V
Tip VCXO Paket naprave za dobavitelja 6-CLCC (7x5)
Serija FemtoClock® NG Pakiranje Tray
Paket / primer 6-CLCC Druga imena IDT8N4DV85EC-0141CDI
IDT8N4DV85EC-0141CDI-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Pogostost 156.25MHz, 133.3333MHz natančen opis VCXO IC 156.25MHz, 133.3333MHz 6-CLCC (7x5)
Trenutni - dobava 140mA Count -