ADC0804S030TS/C1,1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ADC0804S030TS/C1,1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ADC0804S030TS/C1,1
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ADC 8BIT PAR 30MHZ 28-SSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ADC0804S030TS/C1,1 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC ADC 8BIT PAR 30MHZ 28-SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4336 pcs Podatkovni list ADC0804S030-50
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - Supply, Digital 5V
Napetost - Supply, Analog 5V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Serija - Stopnja vzorčenja (na sekundo) 30M
Referenčni tip External Razmerje - S / H: ADC -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena 935286631118
ADC0804S030TS/C1-T
ADC0804S030TS/C1-T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C