Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT70P3337S250RM
IDT70P3337S250RM
IDT70P3337S250RM
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT70P3337S250RM z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT70P3337S250RM
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 576FCBGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5079 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IDT70P3337S250RM Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 576FCBGA Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5079 pcs Podatkovni list IDT70P3307/37
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 1.9 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II
Paket naprave za dobavitelja 576-FCBGA (25x25) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 576-BBGA, FCBGA
Druga imena 70P3337S250RM delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (512K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous QDR II Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 250MHz 6.3ns 576-FCBGA (25x25)
Frekvenca ure 250MHz Številka osnovnega dela IDT70P3337