Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT70T3399S166DD
IDT70T3399S166DD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT70T3399S166DD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT70T3399S166DD
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 144TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5259 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IDT70T3399S166DD Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 2M PARALLEL 144TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 5259 pcs Podatkovni list IDT70T3339/19/99S
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.4 V ~ 2.6 V Tehnologija SRAM - Dual Port, Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 144-TQFP (20x20) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 144-LQFP Exposed Pad
Druga imena 70T3399S166DD delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 2Mb (128K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 144-TQFP (20x20)
Frekvenca ure 166MHz Številka osnovnega dela IDT70T3399