Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71P71804S250BQ
IDT71P71804S250BQ
IDT71P71804S250BQ
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71P71804S250BQ z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71P71804S250BQ
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 165CABGA
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 6004 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IDT71P71804S250BQ Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 6004 pcs Podatkovni list IDT71P71204,104,604,804
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 1.7 V ~ 1.9 V Tehnologija SRAM - Synchronous, DDR II
Paket naprave za dobavitelja 165-CABGA (13x15) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 165-TBGA
Druga imena 71P71804S250BQ delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (1M x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous, DDR II Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 250MHz 6.3ns 165-CABGA (13x15)
Frekvenca ure 250MHz Številka osnovnega dela IDT71P71