Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71T75602S166PF
IDT71T75602S166PF
IDT71T75602S166PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71T75602S166PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71T75602S166PF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4828 pcs
Product parameter
številka dela IDT71T75602S166PF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4828 pcs Podatkovni list IDT71T75602/802
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 71T75602S166PF delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14)
Frekvenca ure 166MHz Številka osnovnega dela IDT71T75