Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71T75602S200PFG
IDT71T75602S200PFG
IDT71T75602S200PFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71T75602S200PFG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71T75602S200PFG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
Product parameter
številka dela IDT71T75602S200PFG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4184 pcs Podatkovni list IDT71T75602/802
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 2.375 V ~ 2.625 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 71T75602S200PFG delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 18Mb (512K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (512K x 36) Parallel 200MHz 3.2ns 100-TQFP (14x14)
Frekvenca ure 200MHz Številka osnovnega dela IDT71T75