Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71V25761S166PF
IDT71V25761S166PF
IDT71V25761S166PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71V25761S166PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71V25761S166PF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5742 pcs
Product parameter
številka dela IDT71V25761S166PF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5742 pcs Podatkovni list IDT71V25761YS,SIDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x20) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 71V25761S166PF delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (128K x 36)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x20)
Frekvenca ure 166MHz Številka osnovnega dela IDT71V25761