Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71V3558S200PF
IDT71V3558S200PF
IDT71V3558S200PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71V3558S200PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71V3558S200PF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 4.5M PARALLEL 100TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 5850 pcs
Product parameter
številka dela IDT71V3558S200PF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
količina Na voljo 5850 pcs Podatkovni list IDT71V3556/58(S,SA,XS,XSA)
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 71V3558S200PF delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 4.5Mb (256K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 200MHz 3.2ns 100-TQFP (14x14)
Frekvenca ure 200MHz Številka osnovnega dela IDT71V3558