Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71V65802S150BGG
IDT71V65802S150BGG
IDT71V65802S150BGG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71V65802S150BGG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71V65802S150BGG
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Product parameter
številka dela IDT71V65802S150BGG Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous ZBT
Paket naprave za dobavitelja 119-PBGA (14x22) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 119-BGA
Druga imena 71V65802S150BGG delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (512K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22)
Frekvenca ure 150MHz Številka osnovnega dela IDT71V65802