Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Spomin > IDT71V67802S150PF
IDT71V67802S150PF
IDT71V67802S150PF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IDT71V67802S150PF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IDT71V67802S150PF
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4512 pcs
Product parameter
številka dela IDT71V67802S150PF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 4512 pcs Podatkovni list IDT71V67602/802IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Čas cikla pisanja - -
Napetost - oskrba 3.135 V ~ 3.465 V Tehnologija SRAM - Synchronous
Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14) Serija -
Pakiranje Tray Paket / primer 100-LQFP
Druga imena 71V67802S150PF delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Vrsta pomnilnika Volatile Velikost pomnilnika 9Mb (512K x 18)
Pomnilniški vmesnik Parallel Format pomnilnika SRAM
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis SRAM - Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 100-TQFP (14x14)
Frekvenca ure 150MHz Številka osnovnega dela IDT71V67802