QS32390QG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QS32390QG8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QS32390QG8
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MUX LOGIC SWITCH 16:8 28-QSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela QS32390QG8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC MUX LOGIC SWITCH 16:8 28-QSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90461 pcs Podatkovni list IDTQS32390IDT Suffixes
Kategorija Integriranih vezij (IC) Vir napajanja Single Supply
Napetost - oskrba 4.75 V ~ 5.25 V Tip Multiplexer/Demultiplexer
Paket naprave za dobavitelja 28-QSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena IDTQS32390QG8
IDTQS32390QG8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C