XLH335150.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLH335150.000000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | XLH335150.000000I |
|---|---|
| Proizvajalec | IDT (Integrated Device Technology) |
| Opis | OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | XLH335150.000000I | Proizvajalec | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Opis | OSC XO 150.000MHZ HCMOS SMD | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 48675 pcs | Podatkovni list | FXO-HC33 Series DatasheetXL,U,A,B Family Brief |
| Kategorija | Kristali, oscilatorji, resonatorji | Napetost - oskrba | 3.3V |
| Tip | XO (Standard) | Velikost / dimenzija | 0.130" L x 0.102" W (3.30mm x 2.60mm) |
| Serija | XPRESSO™ FXO-HC33 | Ocene | - |
| Pakiranje | Cut Tape (CT) | Paket / primer | 4-SMD, No Lead |
| Izhod | HCMOS | Druga imena | 631-1233-1 |
| delovna temperatura | -40°C ~ 85°C | Tip montaže | Surface Mount |
| Višina - sedež (maks.) | 0.039" (1.00mm) | Funkcija | Enable/Disable |
| Stabilnost frekvence | ±50ppm | Pogostost | 150MHz |
| natančen opis | 150MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead | Tok - Supply (Max) | 55mA |