Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLH726125.000000I
XLH726125.000000I
XLH726125.000000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLH726125.000000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLH726125.000000I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela XLH726125.000000I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 125.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75383 pcs Podatkovni list FXO-HC72 SeriesXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)