Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLH73V070.000000X
XLH73V070.000000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLH73V070.000000X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLH73V070.000000X
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 70.000MHZ HCMOS SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela XLH73V070.000000X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC VCXO 70.000MHZ HCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 60306 pcs Podatkovni list XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip VCXO Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)