Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLL725622.080000X
XLL725622.080000X
XLL725622.080000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLL725622.080000X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLL725622.080000X
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XLL725622.080000X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSCILLATOR XO 622.08MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5250 pcs Podatkovni list XL,U,A,B Family BriefFXO-LC72 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)