Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLL726148.350000X
XLL726148.350000X
XLL726148.350000X
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLL726148.350000X z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLL726148.350000X
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSCILLATOR XO 148.35MHZ LVDS SMD
Product parameter
številka dela XLL726148.350000X Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSCILLATOR XO 148.35MHZ LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4797 pcs Podatkovni list XL,U,A,B Family BriefFXO-LC72 Series
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 2.5V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)