Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLP735156.250000I
XLP735156.250000I
XLP735156.250000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLP735156.250000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLP735156.250000I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela XLP735156.250000I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis OSC XO 156.25MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17082 pcs Podatkovni list XL DatasheetXL,U,A,B Family Brief
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)