Domov > Izdelki > Kristali, oscilatorji, resonatorji > oscilatorji > XLP73V614.400000I
XLP73V614.400000I
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XLP73V614.400000I z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XLP73V614.400000I
Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis XO
(v ameriških dolarjih)
200 pcs
Product parameter
številka dela XLP73V614.400000I Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis XO Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 26135 pcs Podatkovni list XL Datasheet
Kategorija Kristali, oscilatorji, resonatorji Napetost - oskrba 3.3V
Tip XO (Standard) Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Serija XLP Ocene -
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.057" (1.45mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 614.4MHz natančen opis 614.4MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 120mA Osnovni resonator Crystal