IXFN90N30
IXFN90N30
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFN90N30 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFN90N30
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 300V 90A SOT-227B
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela IXFN90N30 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 300V 90A SOT-227B Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3329 pcs Podatkovni list IXFN90N30
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 8mA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja SOT-227B Serija HiPerFET™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 33 mOhm @ 45A, 10V Odmik moči (maks.) 560W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer SOT-227-4, miniBLOC
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 10000pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 360nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 300V natančen opis N-Channel 300V 90A (Tc) 560W (Tc) Chassis Mount SOT-227B
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)