IXFP16N50P
IXFP16N50P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXFP16N50P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXFP16N50P
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 500V 16A TO-220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IXFP16N50P Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 500V 16A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46794 pcs Podatkovni list IXF(A,H,P)16N50P
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 2.5mA
Vgs (Max) ±30V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija HiPerFET™, PolarHT™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 400 mOhm @ 8A, 10V Odmik moči (maks.) 300W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2250pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 43nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 500V natančen opis N-Channel 500V 16A (Tc) 300W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)