IXTH02N250
IXTH02N250
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTH02N250 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTH02N250
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247
(v ameriških dolarjih)
1 pcs30 pcs120 pcs510 pcs
Product parameter
številka dela IXTH02N250 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 2500V 0.2A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9044 pcs Podatkovni list IXTx02N250(S)
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-247 (IXTH) Serija -
Rds On (Max) @ Id, Vgs 450 Ohm @ 50mA, 10V Odmik moči (maks.) 83W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 116pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 7.4nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 2500V natančen opis N-Channel 2500V 200mA (Tc) 83W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 200mA (Tc)