IXTP90N075T2
IXTP90N075T2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP90N075T2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP90N075T2
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 90A TO-220
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IXTP90N075T2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 90A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5919 pcs Podatkovni list IXT(A,P)90N075T2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija TrenchT2™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 25A, 10V Odmik moči (maks.) 180W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3290pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 54nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 90A (Tc) 180W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 90A (Tc)