Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > 154MPW400K
154MPW400K
154MPW400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 154MPW400K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 154MPW400K
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL
(v ameriških dolarjih)
5000 pcs
Product parameter
številka dela 154MPW400K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 135051 pcs Podatkovni list MPW Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 220V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.374" Dia x 1.142" L (9.50mm x 29.00mm)
Serija MPW Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESR
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 0.15µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial
Zmogljivost 0.15µF Aplikacije DC Link, DC Filtering