Domov > Izdelki > kondenzatorji > Film kondenzatorji > 224MPW400K
224MPW400K
224MPW400K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 224MPW400K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 224MPW400K
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela 224MPW400K Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 136307 pcs Podatkovni list MPW Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 220V Toleranca ±10%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.413" Dia x 1.142" L (10.50mm x 29.00mm)
Serija MPW Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 1572-1684
224MPW400K-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESR Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized
natančen opis 0.22µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Axial Zmogljivost 0.22µF