Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 336AXZ010M
336AXZ010M
336AXZ010M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 336AXZ010M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 336AXZ010M
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD
(v ameriških dolarjih)
10000 pcs
Product parameter
številka dela 336AXZ010M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 33UF 20% 10V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 881369 pcs Podatkovni list AXZ Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija AXZ
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 75mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 150mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - SMD
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 760 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 10.05 Ohm @ 120Hz natančen opis 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10.05 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose