Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 337AXZ025M
337AXZ025M
337AXZ025M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 337AXZ025M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 337AXZ025M
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs
5000 pcs12500 pcs25000 pcs
Product parameter
številka dela 337AXZ025M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 299647 pcs Podatkovni list AXZ Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Toleranca 330µF
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija AXZ RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ripple Current Polar
Polarizacija Radial, Can - SMD Pitch - Connector 25V
Paket / primer 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Druga imena 1572-1436
1572-1436-ND
337AXZ025M-ND
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 600mA @ 120Hz
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Številka izdelka proizvajalca 337AXZ025M
Lifetime @ Temp. 804 mOhm @ 120Hz Impedanca 170 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.417" (10.60mm) Razširjen opis 330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 804 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Aplikacije 2000 Hrs @ 105°C