Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 337KXM035M
337KXM035M
337KXM035M
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 337KXM035M z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 337KXM035M
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela 337KXM035M Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V THRU HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 369926 pcs Podatkovni list KXM Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija KXM
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 715mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.43A @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 120 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 602.9 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 602.9 mOhm @ 120Hz 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF