Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > 568LMB063M2DF
568LMB063M2DF
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 568LMB063M2DF z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 568LMB063M2DF
Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
(v ameriških dolarjih)
1200 pcs
Product parameter
številka dela 568LMB063M2DF Proizvajalec Illinois Capacitor
Opis CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30407 pcs Podatkovni list LMB Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija LMB
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.22A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.025A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 88.8141 mOhm @ 120Hz natančen opis 5600µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 88.8141 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 5600µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
56890-503 Image
568XL Image
 RFQ
5689A Image