Domov > Izdelki > Optoelektronika > Prikaz Moduli - LED znakov in Številčno > INND-TS56WAB
INND-TS56WAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi INND-TS56WAB z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela INND-TS56WAB
Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE /
(v ameriških dolarjih)
5880 pcs
Product parameter
številka dela INND-TS56WAB Proizvajalec Inolux
Opis 7-SEG. DISPLAY / THROUGH HOLE / Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95235 pcs Podatkovni list INND-TS56 Series
Kategorija Optoelektronika Valovna dolžina - vrh -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.2V Velikost / dimenzija 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm)
Serija INND-TS56 Odmik moči (maks.) 114mW
Pakiranje Tube Paket / primer 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Število znakov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena 130mcd Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vrsta zaslona 7-Segment
Digit / alfa velikost 0.56" (14.22mm) natančen opis Character LED Display Module White 7-Segment 1 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.748" H x 0.496" W x 0.315" D (19.00mm x 12.60mm x 8.00mm) 10-DIP (0.600", 15.24mm)
Tok - preskus 20mA Pogosto Pin Common Anode