ISL54405IVZ-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ISL54405IVZ-T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ISL54405IVZ-T
Proizvajalec Intersil
Opis IC MUX STEREO 2:1 CD/MP3 16TSSOP
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela ISL54405IVZ-T Proizvajalec Intersil
Opis IC MUX STEREO 2:1 CD/MP3 16TSSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 71504 pcs Podatkovni list ISL54405
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - enosmerna (V +) 3.3V, 5V
Napetost - oskrba, dvojna (V ±) - Preklopi Circuit SPDT
Paket naprave za dobavitelja 16-TSSOP Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Odpornost na stanje (Max) 1.9 Ohm
Število kanalov 2 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 2:1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Break-Before-Make, Depop
natančen opis Audio Switch IC 2 Channel 16-TSSOP Številka osnovnega dela ISL54405
Aplikacije Audio -3db Bandwidth 230MHz