Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > ISL8200MIRZR5545
ISL8200MIRZR5545
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ISL8200MIRZR5545 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ISL8200MIRZR5545
Proizvajalec Intersil
Opis DC DC CONVERTER 0.6-6V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ISL8200MIRZR5545 Proizvajalec Intersil
Opis DC DC CONVERTER 0.6-6V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4828 pcs Podatkovni list ISL8200M
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 0.6 ~ 6 V
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 20V
Tip Non-Isolated PoL Module Paket naprave za dobavitelja 23-QFN (15x15)
Velikost / dimenzija 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm) Serija -
Pakiranje Bulk Paket / primer 23-PowerQFN Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OTP, OVP, UVLO
Učinkovitost - natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 4.5V - 20V Input
Tok - izhod (maks.) 10A Aplikacije ITE (Commercial)