ISL95710WIU10Z
ISL95710WIU10Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ISL95710WIU10Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ISL95710WIU10Z
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP 128-TAP 10KOHM 10-MSOP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela ISL95710WIU10Z Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP 128-TAP 10KOHM 10-MSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5670 pcs Podatkovni list ISL95710
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba ±2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±50 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 10-MSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 70
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 128 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS)
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 128 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 10-MSOP