Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Ura / Čas - Real Time Clocks > X1228S14-2.7
X1228S14-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X1228S14-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X1228S14-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4538 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela X1228S14-2.7 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 4538 pcs Podatkovni list X1228
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba, baterija 1.8 V ~ 5.5 V
Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V Tip Clock/Calendar
Oblika časa HH:MM:SS (12/24 hr) Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Druga imena X1228S142.7
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Velikost pomnilnika -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik I²C, 2-Wire Serial
Lastnosti Alarm, Leap Year, Supervisor, Watchdog Timer natančen opis Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar I²C, 2-Wire Serial 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Format datuma YY-MM-DD-dd Tok - Časovno obdobje (maks.) 10µA ~ 20µA @ 2.7V ~ 5V