Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > Zajem podatkov - Digitalni potenciometer > X9116WM8I-2.7
X9116WM8I-2.7
X9116WM8I-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9116WM8I-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9116WM8I-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP 16-TAP 10K CMOS 8-MSOP
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 4062 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela X9116WM8I-2.7 Proizvajalec Intersil
količina Na voljo 4062 pcs Podatkovni list X9116
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 8-MSOP
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 400
Odpornost (Ohms) 10k Pakiranje Tube
Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število Taps 16 Število vezij 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS)
Lastnosti - natančen opis Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 16 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-MSOP