X9259TS24Z-2.7
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi X9259TS24Z-2.7 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela X9259TS24Z-2.7
Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24-SOIC
Product parameter
številka dela X9259TS24Z-2.7 Proizvajalec Intersil
Opis IC XDCP QUAD 256TAP 100K 24-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 3997 pcs Podatkovni list X9259
Kategorija Integriranih vezij (IC) Napetost - oskrba 2.7 V ~ 5.5 V
Toleranca ±20% Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C
Taper Linear Paket naprave za dobavitelja 24-SOIC
Serija XDCP™ Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 300 (Max)
Odpornost (Ohms) 100k Pakiranje Tube
Paket / primer 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) delovna temperatura 0°C ~ 70°C
Število Taps 256 Število vezij 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vmesnik I²C
Lastnosti Selectable Address natančen opis Digital Potentiometer 100k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 24-SOIC